VEDOUCÍ INVESTIC

01. 03. 2018

Divize ISOVER, společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležitost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU?

  • vedení tříčlenného týmu
  • řízení a koordinace: investičních projektů včetně jednání s dodavateli, spolupráce s oddělením nákupu na přípravě dodavatelských smluv, řešení projektů v oblasti staveb, vyřizování reklamací a nápravných kroků
  • odpovědnost za tvorbu a řízení rozpočtu investic v rámci celého závodu, za realizaci investic dle časového plánu, za správu budov a komunikaci v rámci celého závodu
  • spolupráce na vývoji výrobních zařízení přinášející zefektivnění výrobního procesu
  • pravidelný reporting plnění plánu investic řediteli závodu

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru je podmínkou
  • praxi v projektovém řízení a ve vedení týmu min. 3 roky
  • angličtinu na komunikativní úrovni se schopností vést jednání
  • samostatnost, odpovědnost a flexibilitu

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, nadstandardní zdravotní péči a další výhody)

MÁTE ZÁJEM?

  • zašlete nám svůj životopis na e:mailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho zašlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., personální oddělení, Masarykova 197, 517 50 Častolovice, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)