TECHNOLOG

04. 10. 2018

Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležtost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU?

  • příprava nastavení výroby minerální izolace na základě vyhodnocení procesních parametrů a specifikace finálního produktu
  • sledování výrobního procesu včetně dokumentace procesních dat s cílem optimálního nastavení procesních parametrů
  • provádění výrobních testů nových surovin, nových technologických zařízení, nových výrobků
  • intenzivní vyhledávání technologicky slabých míst procesu a navrhování nápravných opatření

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • dobrou znalost práce na počítači (MS Office - Excel, Outlook, PowerPoint)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost
  • znalost angličtiny, e-mailová a telefonická komunikace

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zajímavé benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, oběd za 19,- Kč a další)
  • přátelské prostředí
  • pracovní oblečení a obuv
  • možnost osobního rozvoje

MÁTE ZÁJEM?

  •  zašlete nám svůj životopis na e:mailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho zašlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., personální oddělení, Masarykova 197, Častolovice 517 50, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)
Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., IČO: 25029673, Smrčkova 2485/4, Libeň, 180 00 Praha 8, a další společnosti vyjmenované níže, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávaly mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 5 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Seznam společných srávců: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Delegace, Weber, Isover, Rigips, Glassolutions, Ecophon, Abrasives, Saint-Gobain PAM CZ s.r.o, SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o., Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.