SPECIALISTA / SPECIALISTKA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU ČASTOLOVICE

22. 11. 2017

Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležitost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU

  • zpracování objednávek od zákazníků do SW SAP
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ nebo VOŠ vzdělání
  • praxe v oblasti prodeje a zákaznického servisu výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • odpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • schopnost týmové práce a dalšího vzdělávání
  • znalost SW SAP
  • schopnost komunikovat v angličtině

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, nadstandardní zdravotní péče a další)

MÁTE ZÁJEM?

  • zašlete nám svůj životopis na e:mailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho zašlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, personální oddělení, Masarykova 197, Častolovice 517 50, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)