ŘIDIČ / ŘIDIČKA VZV

25. 09. 2017

Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležitost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ?

  • práce ve skladu izolačních materiálů
  • nakládka výrobků a izolačního materiálu

Požadujeme

  • vyučení v jakémkoli oboru
  • oprávnění řidiče VZV
  • ochotu pracovat na směny
  • pečlivost a pozitivní přístup k práci

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání
  • mzdu, kterou vždy dostanete včas
  • zajímavé benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, stravenky a další)
  • přátelské prostředí
  • pracovní oblečení a obuv
  • možnost osobního rozvoje

MÁTE ZÁJEM?

  • zašlete nám svůj životopis na e:mailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho zašlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., personální oddělení, Masarykova 197, Častolovice 517 50, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)