PROCESNÍ TECHNOLOG

01. 03. 2018

Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležitost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU?

  • řízení receptury výrobní linky - příprava a ideální nastavení linky na základě vyhodnocení procesních parametrů a specifikace finálního produktu
  • monitorování výrobního procesu linky, včetně dokumentace procesních dat s cílem optimálního nastavení procesních parametrů
  • podílení se na vývoji nových surovin přinášejících zefektivnění výrobního procesu
  • plánování, organizování a řízení výrobních testů nových surovin, nových technologických zařízení, nových výrobků
  • intenzivní vyhledávání technologicky slabých míst procesu a navrhování nápravných opatření
  • specifikace technických požadavků na nová, ale i stávající zařízení (stroje)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru (strojní, chemické, elektro, stavební)
  • praxi ve výrobním závodě uvítáme
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost angličtiny na výborné úrovni (schopnost komukace, vedení jednání)
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • samostatnost, zodpovědnost
  • schopnost pracovat v mezinárodním kolektivu
  • komunikace pro Vás není problém

Nabízíme

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • kvalitní zaškolení
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, nadstandardní zdravotní péči apod.)

MÁTE ZÁJEM?

  • zašlete nám svůj životopis na e:mailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho zašlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., personální oddělení, Masarykova 197, 517 50 Častolovice, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)