PRACOVNÍK / PRACOVNICE VÝROBY

27. 09. 2017

Divize Isover, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležitost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ?

  • práce ve výrobě stavebních izolací
  • obsluha strojů ve výrobě

Požadujeme

  • vyučen/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe ve výrobě je plus
  • samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem
  • ochota pracovat ve směnách
  • uživatelská znalost MS Office je výhoda
  • řidičský průkaz sk. B je možné uplatnit

Nabízíme

  • kvalitní zaškolení
  • stabilní zaměstnání
  • mzdu, kterou vždy dostanete včas
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, stravenky, zdravotní péči)
  • přátelské prostředí
  • pracovní oblečení a obuv
  • možnost osobního rozvoje

MÁTE ZÁJEM?

  • zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho odešlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., personální oddělení, Masarykova 197, Častolovice 517 50, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)