OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

11. 01. 2018

Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležitost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU?

  • akvizice nových zákazníků, péče o stávající zákazníky
  • obchodní činnost, vyhotovování nabídek stavebního materiálu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oblasti obchodu
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost angličtiny vítána
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • komunikace s lidmi pro Vás není problém
  • bydliště nejlépe v okresech Ústí n. Orlicí, Šumperk, Svitavy

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • kvalitní zaškolení
  • řadu benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, nadstandardní zdravotní péči atd.)
  • firemní vůz i k soukromým účelům
  • notebook, mobilní telefon

MÁTE ZÁJEM?

  • zašlete nám svůj životopis na :emailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho zašlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., personální oddělení, Masarykova 197, 517 50 Častolovice, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)