MANAŽER / MANAŽERKA VÝROBNÍHO ÚSEKU

13. 12. 2017

Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležitost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU?

  • vedení 180 členného týmu (2 hlavní výrobní linky, 6 transformačních linek, 1 recyklační linka)
  • rozvoj a koordinace aktivit zaměřených na zvýšení efektivity výrobního procesu, na systematické snižování provozních nákladů, na spolupráci s dodavateli agenturních zaměstnanců
  • odpovědnost za systematické školení a řízení bezpečnosti v rámci úseku, za tvorbu a řízení finančního rozpočtu úseku, za dosahování výkonů dle časového plánu
  • spolupráce na vývoji výrobních zařízení přinášející zefektivnění výrobního procesu
  • pravidelný reporting definovaných KPIs řediteli závodu

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru je podmínkou
  • praxi v řízení většího týmu ve výrobním závodě min. 3 roky
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni, schopnost vést jednání
  • samostatnost, odpovědnost s proaktivním přístupem

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • přidělený služební vůz i k osobnímu užívání
  • možnost zajištění ubytování pro 1 rok pracovního poměru
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění, nadstandardní zdravotní péči a další výhody)

MÁTE ZÁJEM?

  • zašlete nám svůj životopis na e:mailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho zašlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., personální oddělení, Masarykova 197, Častolovice 517 50, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)