INŽENÝR KVALITY

13. 09. 2018

Divize ISOVER, společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., přední výrobce stavebních minerálních izolací, hledá nového kolegu / kolegyni. Chyťte svou příležitost a buďte s námi ve vatě.

CO VÁS ČEKÁ V ISOVERU?

  • odpovědnost za řešení interních neshod
  • provádění analýz dat, hledání kořenových příčin a navrhování nápravných opatření
  • sledování efektivnosti zavedených opatření
  • využívání nástrojů kvality (např. 5M, FMEA, 5 proč)
  • spolupráce na zavádění pokročilých metod kvality ve výrobě
  • podílení se na řešení reklamací
  • provádění interních auditů výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se znalostmi v oblasti kvality
  • práce je vhodná pro absolventy
  • praxi vítáme
  • znalost ISO 9001, teoretická znalost nástrojů kvality (G8D, FMEA, SPC)
  • schopnost analytického řešení problémů, samostatnost a komunikativnost
  • znalost angličtiny (denní e-mailová komunikace)

Nabízíme

  • perspektivní pracovní pozici v rámci seriózní mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pracovní růst a aktivní zapojení do firemních projektů
  • kvalitní a kontinuální školení
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, penzijní nebo životní pojištění s příspěvkam zaměstnavatele, nadstandardní zdravotní péči a mnohé další)

MÁTE ZÁJEM?

  • zašlete nám svůj životopis na e:mailovou adresu superprace@isover.cz nebo
  • ho zašlete na adresu divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., personální oddělení, Masarykova 197, Častolovice 517 50, tel. 494 331 177 nebo
  • vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho, čímž uděláte 1. krok k možné životní příležitosti

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře

(max. 3 MB)
Chci zvýšit své šance na uplatnění v budoucnu, a proto souhlasím, aby společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., IČO: 25029673, Smrčkova 2485/4, Libeň, 180 00 Praha 8, a další společnosti vyjmenované níže, nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici dále zpracovávaly mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 5 let. Souhlas mohu kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Seznam společných srávců: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Delegace, Weber, Isover, Rigips, Glassolutions, Ecophon, Abrasives, Saint-Gobain PAM CZ s.r.o, SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o., Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.