TOP EMPLOYER 2021

SKUPINA SAINT-GOBAIN ZÍSKALA CERTIFIKACI TOP EMPLOYER 2021

Již po šesté v řadě byla Skupina oceněna certifikací TOP Employer GLOBAL. Patří tak mezi 16 společností po celém světě, které toto ocenění obdržely.

 

Výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem Top Employers Institute identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Zejména hodnotí výjimečné zaměstnanecké podmínky, rozvoj lidských zdrojů, hledání nových talentů na všech úrovních a ve všech zemích organizace. Ocenění je uděleno na úrovni zemí, regionů a finálně v součtu za celý svět. TOP Employer GLOBAL získávají společnosti, které jsou  certifikovány minimálně ve 20 zemích a na více kontinentech.

 

Global Top Employer 2021 získala společnost Saint-Gobain díky certifikaci v 36 zemích, kde působí. Je to o jednu více než v loňském roce. Česká republika je do certifikace zapojena od začátku, tedy již šestým rokem. V každé zemi je provedena studie, která vychází z analýzy vice než 400 parametrů  pracovních podmínek, které jsou auditovány a následně hodnoceny.  Společnost Saint-Gobain vyniká zejména dobrým výkonem, pokud jde o etiku a integritu, vedení, politiku CSR a zapojení zaměstnanců.

 

“Skupina Saint-Gobain, která v ČR zaměstnává více než 4 200 zaměstnanců, získala ocenění TOP EMLOYER Czech Republic již po šesté v řadě. Jedná se o prestižní a náročnou certifikaci, což nás právem řadí k nejlepším a nejdůvěryhodnějším zaměstnavatelům v České republice. Letos bylo u nás takto certifikováno pouze deset společností. Jsem skutečně hrdý na všechny zaměstnance, kteří takovou skvělou  firemní kulturu vytváří. Toto ocenění je výsledkem dlouholeté práce managementu a personálního týmu. Ti všichni  nám pomohli tohoto výsledku dosáhnout“  komentoval získání certifikace personální ředitel Skupiny Saint-Gobain Východní Evropa Robert Kudrna.

 

Více informací naleznete na https://www.top-employers.com/en/