1. CELODIVIZNÍ SETKÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Na konci června proběhlo 1. celodivizní letní setkání zaměstnanců. Účast na akci byla zcela dobrovolná a sešlo se zde necelých tři sta osob!

Dvoudenní akce probíhala v krásném prostředí hotelu Jezerka v lokalitě přehrady Seč. I počasí napovídalo tomu, že z akce, která se velmi dlouho a pečlivě připravovala, zůstanou krásné vzpomínky. A přesně tak se i stalo.

Ve čtvrtek jsme akci zahájili obědem. Připravené dobroty v rámci bufetového rautu nás hned na první dobrou přesvědčily, že kuchaři na hotelu Jezerka jsou profíci a vařit opravdu umí. Celé odpoledne, kdy nám sluníčko ukazovalo svou pravdou sílu, jsme strávili nezapomenutelnými sportovními aktivitami.

Rozděleni do týmů, s cílem nasbírat co nejvíce bankovek, jsme se vrhli vstříc dobrodružství. Naši sportovci na slovo vzatí se neváhali poprat s Rodeo býkem, skočit si a přilepit se na lepící stěnu, přeskákat obří nafukovací koule bez spadnutí nebo pomocí agua rolleru přemohli rozbouřené vody venkovního bazénu. I ti, kteří se necítili na tyto adrenalinové aktivity si našli své. Mohli si zahrát stolní fotbálek v lidské verzi, vyluštit hlavolamy nebo se pokusit nastřílet co nejvíce bodů na obří terč ze suchého zipu. A pokud ani toto nebyl ten pravý šálek kávy, prostě jsme se mohli jen tak dívat, fandit, ochutnávat připravené sladké a slané dobroty. Mlsat zmrzlinu nebo ledovou tříšť a prostě si jen tak užívat skvělou atmosféru. Nebo si zahrát bowling, šipky, kulečník, zaplavat si v bazénu nebo se nechat hýčkat ve wellness. Velký díky patří našim kolegům, kteří si neváhali dovézt kytary a harmoniku. Jejich úžasné melodie strhly mnoho z nás k tomu se k nim připojit nebo se jen tak zastavit se skleničkou v ruce, pohupovat se v rytmu a broukat si aspoň pod vousy. Stavěly se motokáry, závodilo se, fandilo se. Kreativita našich Isoveráků nezná mezí, a tak jsme mohli na závodní dráze vidět 10 neuvěřitelných modelů. Členové třech vítězných týmů si odnesli medaile a ti nejlepší mlsali za odměnu fantastický dort.

Ani večer nezklamalo připravené menu v rámci společné večeře, po které nás čekala další část připraveného programu. Kdo měl chuť, mohl si pod dohledem profesionála připravit a ochutnat sushi nebo si na památku nechat namalovat svou karikaturu. Ten, kdo sebral odvahu, nechal si věštit z ruky. A kdo chtěl na památku ještě něco dalšího, odnesl si sebou fotografie z fotokoutku nebo tetování henou. Venku jsme pak mohli omrknout nové modely předváděcích vozů Opel.  A ani tím náš společný večer nekončil. V deset hodin večer jsme po skupinkách pod rouškou tmy vyrazili na připravenou stezku odvahy. Vyděsila nás Samara, vyháněli jsme ďábla z těla, utíkali jsme před Chuckiem a nechyběl ani strašidelný zvuk opravdové motorové pily. Po tmě jsme zakopávali o kořeny, drali se přes ostružiní, ječeli, potili se. Ale hlavně jsme se ti to užívali a smáli se…..

Zbytek večera probíhal u grilovaných dobrůtek, lahodného pití, zpěvu a ti poslední z nás šli spát skutečně až nad ránem.

Druhý den jsme po snídani nafasovali dopolední balíčky připraveného občerstvení a každý se věnoval tomu, na co měl po předchozím dni sílu. Někdo odpočíval, někdo se šel projít na zříceninu hradu Oheb, někdo zdolával místí terén na kolách nebo koloběžkách. Někteří z nás se vypravili zaplavat si na Seč nebo se sedělo, vykládalo a zpívalo. Společné setkání jsme zakončili obědem, po kterém jsme se začali pomalu rozjíždět do svých domovů. 

V hlavách nás všech snad zůstaly opravdu krásné vzpomínky. A protože jsem věčný optimista věřím, že takto vydařenou akci si budeme v budoucnu moci i zopakovat.

Barbora Biernacki  Personální ředitelka